Neden Su Arıtma

Bilindiği üzere dünya nın biçok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de temiz içme suyunu temin etmek her geçen gün zorlaşmaktadır. Gün geçtikçe Çevre kirliliğinin artması ile birlikte bu kirlilik sulara geçmekte ve içilebilir su rezervlerinin azalmasına sebep olmaktadır. Büyük şehirlerde şebekeye verilmeden önce içme ve kullanım sularının belediyeler tarfından tüm ağır metallerden ve zehirli atıklardan arıtıldığını kabul etsek bile evimizdeki musluğa gelinceye kadar 10 binlerce kilometrelik şebeke serüveni sırasında şebekeye dışarıdan sızması muhtemel kirleticilerinihtimali evlerimize ulaşan suyun içilebilir olmasında ciddi şüpheler uyandırmaktadır. Bunuda suların kesilip bir müddet sonra yeniden akmaya başladığı zaman ilk gelen suyun gözle görülebilir kirliliğinden rahatlıkla anlayabiliriz. İlk 5-10 dakika sular bulanık akar ve pas kokusu etrafı sarar. Bu da musluğumuza kadar gelen suyun sağlıklı bir şebeken gelmediğinin ispatıdır.

Şebeke sularının içilebilir durumda olmaması insanları damacana ve şişe suyu kullanmaya yönlendirmiştir. Bu yöntem ekonomik olmamakla beraber ciddi tehlikeleri de beraberinde getirmektedir. Oysa damacana sularının o kadarda masum olmadığını çıkan haberlerden takip etmekteyiz. Bu nedenle hazır sular konusunda da bitakım kuşkular akılları karıştırmaktadır.

Tüm bu kuşkulardan kurtulmanın tek çaresiReverse Osmosis Su arıtma cihazı ileiçtiğiniz suyu kendiniz üretin. Böylelikle içilebilir olduğunda şüphe duyduğunuz musluk suyunuzdan kaliteli ve güvenilir su elde etmiş olursunuz.Reverse Osmosis sistem su arıtma cihazlarısadece su moleküllerinin geçişine müsade etmekte olup sisteme giren sudaki tüm ağır eriyikleri ve kirleticileri dışarı atar. Ayrıca tam otomatik olarak çalıştığından hiç bir şekilde müdahaleye gerek kalmaz.

Kmc Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı

Konusunda Yetkin ve uzman kurumlarca bütün parçaları hijyen özelliğe sahip malzemeler kullanılarak üretildiği onaylananKmc Su Arıtma Cihazı; içerisinde yer alan Sediment Filtre, Granül Aktif Karbon Filtre, Blok Karbon Filtre, Membarn Filtre ile şebeke suyunu çamur, tortu, pas, kum, toz, kötü koku vs.’den arındırır. Mineralli Karbon Filtre sayesinde de temiz suya musluktan akmadan önce mineral takviyesi yaparak suyu zenginleştirir. pH oranını düzenleyerek, musluk suyunu içme suyuna dönüştürür.

İleri Teknoloji Ürünü Ters Osmoz Sistemi ile Her zaman Taze ve Saglıklı Su

Muslugumuzdan akan suyu temiz, sağlıklı ve lezzetli bir içme suyu haline getirebilmek için en etkili yöntem Ters Osmoz (reverse osmosis)’ teknolojisidir. Ters Ozmos siteminde kullanılan Membran filtrenin gözenekleri, sadece su moleküllerinin geçebileceği kadar küçüktür. Bu sayede suda bulunan tüm zararlı kimyasallar, agır metaller, bakteriler, parazitler, virüsler temizlenir ve sistemden dışarı atılır.

Her Aşamada Kalite ve Hijyen

Kmc Su Arıtma Cihazı’nın uzun ömürlü olması, kullanılan tüm parçalarının kaliteli, dayanıklı ve hijyenik malzemelerden üretilmiş olmasıdır. Ürünün kalitesi kullanıcı sağlığı açısından son derece önem taşır.Kmc Su Arıtma Cihazıile şebeke suyunun sağlıklı içilebilir suya dönüştürülmesi suyun 5 farklı filtreden geçirilmesi ile sağlnır.

Kmc Su Arıtma Cihazı İle Arıtılan Sular

Berraktır.İçinde tortu-pas bulunmaz.

Kokusuzdur. Kötü tat ve koku veren kimyasal karışımlar içermez.

Sağlıklıdır.Herhangi bir mikro organizma ve Arsenik, nitrit, kurşun, cıva gibi ağır eriyikler barındırmaz.

Kalitelidir.İçinde standartlar nispetinden 40mg/lt den daha az çözünmüş madde bulunduğu için içmeye uygun kalitededir.

Yumuşaktır.Içerisinde bulunan çok az miktardaki kalsiyum ve magnezyum iyonları sayesinde en tercih edilen kaynak sularına benzer.

Tazedir.Bol miktarda oksijen içerir. Uzun süre beklemediği ve hep yenilendiği için tazedir.

Ekonomiktir.Damacana veya pet şişe suları kıyaslandığında ekonomiktir.

Bilgiler