Kmc Elektronik Su Sızıntı kesici - Su Kaçak Sensörü

 
 
 
 
 

 
 
 
 


   KÜÇÜK SIZINTILAR BÜYÜK SIKINTILARA SEBEP OLMASIN
                                            
      Sızıntıyı tespit ettikten sonra Su beslemesini kapatır

Kmc 012 Su sızıntı sensörü

Kmc su arıtma sistemleri tarafından Tezgah altı su arıtma cihazlarında kullanılmak üzere tasarlanmış ve üretilmiş yerli bir cihazdır. 5v - 24v aralıgında herhangibir adaptör veya pil ile çalışır.
 
Su arıtma cihazınız pompalı sistem ise elektrik pompa adaptöründen alınır. Yine cihazınızda selenoid valf var ise selenoid kabloları mevcut selenoide bağlanır. Sadece su arıtma cihazlarında degil su basması veya taşması muhtemel Mutfak, Bodrum gibi yerlerlerde güvenle kullanılabilir. Yüksek desibelli alarmı ile sizi uyararak büyük sıkıntılardan kurtarır.
 
En küçük bir su kaçagı durumunda ıslaklık sensör tarafından algılanarak elektronik kite sinyal gönderir. Sinyali alan cihaz öncelikle selenoid valfi kapayarak su girişini kapatır ve sesli olarak uyarı vermeye başlar. Bu uyarı su kaçagına sebep olan arıza giderilnceye kadar veya sensörün bulunduğu alan kurulanıncaya kadar devam eder.
 
KMC 012 SU SIZINTI TESPİT VE KESİCİ CİHAZINI KULLANIN
 
         EVİNİZ KAPALI YÜZME HAVUZUNA DÖNMESİN

İletişim :
KMC ARITMA SİSTEMLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres   :  Nenehatun Cad. 9/16 Çankaya, Ankara
E-Mail   : info@kmcsuaritmasistemleri.com
Gsm      : 0533 747 32 86
 
 
su sızıntı kaçagı fiyatı, su kaçagı kesici, su sızıntı kesici, otomatik su kaçagı kesici fiyatı, otomatik sızıntı kesici, elktronik su sızıntı sensörü, su kaçak sensörü, selonoid valf su kesici, selonoid kesici fiyatı, su kesici ankara, sızıntı kesici fiyatı ankara, arıtma cihazı sızıntı kesici, su kaçağı tespiti fiyatları,  nimrof su kaçak tespit cihazı fiyatları, testo su kaçağı tespit cihazı fiyatları, kameralı su kaçak tespit fiyatları, fisher su kaçak cihazı fiyatı, termal kamera su kaçağı tespit cihazı fiyatları, zx-888 su kaçak cihazı fiyatları, su kaçağı tespiti cihazı fiyatları, akıllı kaçak su sensörü, su sızıntı sensörü, nem sensörü fiyatı, su arıtma kaçak sensörü ankara, kaçak su kesici vailf,