Hizmetlerimiz, Vizyon ve Misyonumuz

2006 yılında faaliyetine başlayan Kmc Arıtma Sistemleri San.ve Tic.Ltd.Şti.. uzmanlık konusu olan Su Arıtma sektöründe, en iyiyi en ekonomik şekilde siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmak üzere yola çıkmıştır.

Kuruluşundan bu yana geçen zaman içerisinde gelen talepleri değerlendiren firmamız, arkasına aldığı geniş (ARGE) gurubu ile gece gündüz demeden çalışarak mükemmeli yakalama konusunda büyük bir azimle çalışmaktadır.

Sadece satış aşamasında değil,"Müşterinin gerçek memnuniyeti satış sonrasında elde edilir" felsefesi ile çalışmalarına devam eden Firmamız sizlerin talep ve beklentilerini hızlı, güvenilir ve ekonomik bir şekilde çözmeyi kendisine şiar edinmiştir...

Vizyonumuz

Kmc Arıtma Sistemleri San.ve Tic. Ltd. Şti. olarak vizyonumuz, Rever Osmos Su arıtma, Su yumuşatma, Sterilizasyon sistemleri ile ilgili olarak müşterinin gereksinimlerini doğru teşhis edip en yeni teknolojiyi en uygun fiyata sunmaktır.

Misyonumuz

1-Müşteriyi Doğru bilgilendirmek.

2-Müşterinin ihtiyaç duyduğu sistemi iyi tahlil etmek.

3-Müşteriye ürün sattım mantığı ile değil, DOST kazandım mantığı ile yaklaşmak.

4-Arıtma sistemleri konusunda daha iyiyi yakalama gayreti içinde olmak.

5-Ürünü satıp montajını yapıp kullanıma sunduktan sonra ortadan kaybolmak değil her zaman ürünün ve müşterinin arkasında olduğumuzu hissettirmek.