Ana Sayfa Bilgiler İletişim0533 747 32 86

3T Goodtech Pompasız Su Arıtma Cihazı (Fiyatlar için Resme tıkla)

Ürün Özellikleri    
Membran Filtre Kapatiseti           75 G:P:D:
Membran Filtre Markası              Vontron
Filtre Türü                                      İnline Filitrasyon
Tank Konumu                                Kasa İçerisinde
Tank Kapatisesi                             2,1 Galon
Fittings Türü                                  Quick Fittings           
Musluk                                           Avrupa Musluk
Atık Su Kapama Türü                   Shatoff Valf
 
                                                                                                                               
 
                                                                                                                                Fiyatı : 1.100.00 tl
 

 
 Reverse Osmosis (RO) / (Ters Ozmos) Nedir, Nasıl Çalışır


Image result for reverse osmosisImage result for reverse osmosis

Reverse Osmosis (Ters Ozmos) su arıtma teknolojisi, diğer su arıtma yöntemleri içinde oldukça yeni bir yere sahip olmakla beraber, doğada, bitkiler, insan ve hayvan hücrelerine su temininin Osmos yöntemi ile meydana geldiği uzun yıllardan beri bilinmektedir.

RO, son yıllarda, suyun içerisinde bulunan istenmeyen minerallerin, özellikle tuzlu su arıtımında daha eski yöntemler olan distilasyon ve deiyonizasyona alternatif olarak çıkan oldukça yeni bir su arıtma teknolojisidir.RO, benzeri teknolojilerle karşılaştırıldığında nisbeten basittir ve bir membran teknolojisidir.

Normal Ozmoz, doğada, aralarında yarı geçirgen, sadece suyun geçmesine müsaade eden diğer maddeleri yüksek oranda tutan bir membran bulunan farklı konsantrasyondaki iki sıvının bulunduğu ortamlarda birinin diğerine su geçimiyle meydana gelir ve bu işlem iki tarafta denge sağlanana kadar devam eder.

Ozmotik Basınç, membranın iki tarafında bulunan sıvılarda hacim değişikliği olduğunda meydana gelen statik yükseklik farkı ile oluşur.

Ters Ozmoz’da, konsantrasyonu fazla olan sıvı tarafında bir basınç (ozmotik basınçtan daha büyük) uygulanarak, sağlanacak ters akışla, yoğunluğu fazla olan sıvı içerisinde bulunan mineraller, tuzlar ve organik maddeler, membran’ın bir tarafında bırakılarak diğer tarafa, yoğunluğu daha az, tuzlar ve minerallerden arındırılmış bir sıvı olarak geçirilir.

Pratikte, basılan suyun, sadece belli bir yüzdesinin bu membrandan geçmesine müsaade edilir. İçinde mineraller, tuzlar ve organik maddelerle birlikte yoğunluğu çok daha fazla olan konsantrasyon ise sistemden dışarı atılır,.

satışını ve bakımını yaptıgımız ürünler :  Goodtech su arıtma, 3t su arıtma, Hayzek su arıtma, Coolpex su arıtma, İhlas su arıtma,  ova su arıtma, Esli su arıtma, Türk su arıtma, Hsc su arıtma, Ph su arıtma, Ph su arıtma fiyatı, ph arıtma, phrıtma, 3tarıtma, Su arıtma cihazı fiyatı, 3t tezgah altı su arıtma, 3t su arıtma ankara, ph su arıtma ankara, Goodtech su arıtma ankara, ultraviyole su arıtma, Kabinetli su yumuşatma cihazu, Kmc, Kmc su arıtma., Su arıtma,su arıtma cihazı Ankara,su arıtma firması firmaları,Su arıtma imalatı,Ankara apartman su arıtma cihazı,Ankara su arıtma sistemleri,endüstriyel su arıtma sistemleri fiyatları,endüstriyel su arıtma cihazı fiyatları,endüstriyel su arıtma cihazları fiyatları,en iyi su arıtma sistemleri,apartman su arıtma sistemleri,apartman su arıtma sistemleri fiyatları,apartman su arıtma cihazları fiyatları,en iyi su arıtma sistemleri,endüstriyel su arıtma sistemleri,site su arıtma sistemleri,su arıtma cihazı,endüstriyel su arıtma yumuşatma cihazları,sanayi tipi su arıtma cihazları,hastane,okul,daire su arıtma cihazı, Ankara su arıtma cihazları,Ankara su arıtma firmaları,Ankarada su arıtma firmaları,Ankara su aritma firmalari, endüstriyel su arıtma, endüstriyel su arıtma cihazı, endüstriyel su arıtma cihazı fiyatları, endüstriyel su arıtma sistemleri Ankara

 

KMC Su Arıtma Sistemleri KMC ARITMA SİSTEMLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. Nenehatun Cad. 9/16 Çankaya, Ankara T: +90 (312) 436 40 47 F: +90 (312) - info@kmcsuaritmasistemleri.com
İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Web sitesi içerisindeki dökümanlar ve resimler kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka web sitelerine, ticari yayınlara kopyalanamaz. © 2013
Facebook
Web Tasarım